פרטי

רבן חשמל ותקשורת בע"מ מספקת את כל עבודות החשמל המתבצעות בביתכם הפרטי באיזור חיפה והקריות:
מתן שירות בחירום – הפקק כל הזמן נופל? יש לכם מכשיר שכל הזמן מקצר? שקע שכל הזמן יוצא ממקומו? אל תזניחו ואל תשלימו עם התקלות. בעיות שנראות קטנות, פעמים רבות יכולות להתפתח לכדי מפגעים בטיחותיים. עם האיתור והטיפול של החשמלאים המוסמכים שלנו – הבעיות הללו יפתרו בזריזות ויעילות, אנו ברבן חשמל ותקשורת מעניקים שירות 24/7 ונעמוד תמיד לשירותכם.

שדרוג מערכות חשמל פרטיות

המשפחה התרחבה, עברתם דירה, הילדים כבר גדלו? צרכי החשמל שלכם כמשפחה משתנים כל כמה שנים. מה שהיה נכון לכם כשנכנסתם לבית, לא בהכרח נכון לכם עכשיו. החשמלאים המוסמכים של רבן חשמל ותקשורת, יבדקו את מערכת החשמל בביתכם ויוודאו כי הוא מתאים לצרכים שלכם ושאתם ממצים את פוטנציאל החשמל שלכם – לא מעמיסים יותר מידי וגם לא מבזבזים.

יעוץ בנושא תצרוכת החשמל

רכישת מוצרי חשמל חסכוניים, הוצאת מכשירי חשמל בזבזניים, ניתוח של מערכת החשמל הקיימת, התאמת פתרון מותאם אישית לכל בית ויישום – שיוביל לחסכון. כולל התאמת הבית לחורף ולקיץ, מבחינת חסכון באנרגיה וניצול אלמנטים טבעיים בבית. יעוץ בנושא תצרוכת החשמל של החשמלאים המוסמכים של רבן חשמל ותקשורת ייתן לכם שקט לאורך זמן, שאתם לא מבזבזים ואפילו – חוסכים.

החלפת גופי ואביזרי תאורה לתאורה חכמה, יפה וגם זולה יותר

אוהבים אור לבן? צהוב? רוצים בביתכם תאורה אופטימלית, שמחה וחסכונית, שלא מצריכה התעסקות?
בעת בניית או שיפוץ בית, נהיה שותפים אתכם בתכנון מבחינת עוצמת וצריכת החשמל, ביצוע ופיקוח כל עבודות החשמל, חלוקה נכונה של עומס החשמל, כולל אינטגרציה בין-מערכתית וכל הדרישות של האדריכלים ושלכם.

בית חכם

תכנון מערכת בית חכם מתייחסת לתשתית המבוססת על בקרי חשמל הניתנים לתכנות, המאפשרת הגדרות פונקציונליות של מערכת החשמל. בעזרת מערכות אלו ניתן לשלוט על תשתית החשמל ולאפשר סנכרון בין מערכות החשמל והמכשירים בבית, כגון מערכות אזעקה, מצלמות, מולטימדיה, תריסים חשמליים וכו'.

אם פניתם אלינו, אתם יכולים להיות בטוחים שהתקלה שלכם תתוקן, במהירות, ושהפתרון יישאר לאורך זמן, כי המענה שאנחנו נותנים הוא הוליסטי, מתוך כוונה שהתקלה לא תחזור על עצמה שוב.

צור קשר

אנא מלאו את הטופס ונשוב אליכם בהקדם

סגירת תפריט