קבלני

בונים בניין? מתכננים פרויקט? אחד השלבים הקריטיים הוא גיוס הדיירים, אשר רוצים לדעת שאתם מטפלים בכל הפרטים הקטנים, מ-א' ועד ת'. אנחנו ברבן חשמל ותקשורת נלווה אתכם מהתחלה, כדי שלא תתחרטו בסוף, ותוכלו לתת לדיירים שלכם את התחושה שכל נושא החשמל והתקשורת – מכוסה ובדוק בצורה המיטבית, שלא תהיינה להם הוצאות נוספות ובעתיד ושהכל בטיחותי ומותאם לילדים.

בניה קבלנית הינה בניה ייחודית, והאחריות שלכם היא על מספר רב של אנשים, בין אם מדובר בבניין או במתחם. יש לפרויקטי בניה בעיר אתגרים משלהם וגורמים שונים להתחשב בהם.
החשמלאים המוסמכים שלנו יתכננו יחד אתכם את הפרויקט כך שישיג לכם את התוצאות הרצויות. לאחר פגישת יעוץ ללא עלות, נבנה יחד תכנית עבודה, תוך ניצול המשאבים האנרגטיים כמו אור טבעי, תכנון מערכות האוורור והחימום ועוד.
אנו עובדים עם קבלנים ויזמים בעת בניה קבלנית, בפרויקטים של 50 יחידות דיור ומעלה, מתכנון ועד ביצוע ובקרה, במקצועיות רבה ובליווי של מהנדסי חשמל.
נעניק לכם ליווי החל משלב התכנון, חיבור לחברת החשמל, מיקום ארון החשמל ועד להתאמה לדייר הספציפי בכל דירה ודירה – בהתאמה אישית לפרויקט שלכם, עם פתרונות חשמל יצירתיים חסכון בעלויות ופתרונות ארוכי טווח.
נצוות לכם את העובדים המתאימים ביותר לפרויקט, ונצא לדרך לפי התכנית עליה סיכמנו מראש, תוך בקרה מתמדת במטרה למקסם ביצועים בכל עת והשלמת המשימות במלואן בזמנים שנקבעו.

לאחר סיום התהליך נהיה שם בשבילכם גם בתחזוקה ובטיפול בתקלות. הכל בזמן תגובה מהיר, עם הניסיון והידע של העובדים הרבים שלנו, בזמינות 24/7 ובמקצועיות.

צור קשר

אנא מלאו את הטופס ונשוב אליכם בהקדם

סגירת תפריט